Kaprys S.C.

Witamy serdecznie.. Zapraszamy na najlepszą domową kuchnie w regionie !!
Nasze menu

Możesz również złożyć zamówienie na wynos | Lublin

Podczas beztroskich weekendów znajdziesz w naszym nieskomplikowanym i minimalistycznym lokalu świetne miejsce do spędzania wolnego czasu oraz na kameralne spotkania towarzyskie. Kaprys S.C. oferuje Ci pyszne jedzenie zarówno w przerwie na lunch, jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. U nas skosztujesz smacznych, nieskomplikowanych potraw w wspaniałej atmosferze. Zapraszamy na letni wieczór w naszym przytulnym, urokliwym ogródku. Niezależnie od warunków zewnętrznych – nasze klimatyzowane pomieszczenia zawsze zapewniają idealną temperaturę.


Świetne bistro obiady

Urzekniemy Cię polskimi delikatesami, które przygotowujemy dla Ciebie na bieżąco. Nasza wyśmienita kuchnia zafascynuje Cię swoim szerokim wyborem pysznych dań i napojów. Nawet najbardziej wymagający goście są zadowoleni z naszych lokalnych produktów i regionalnych produktów. Oferujemy również coś dla lubujących się w słodkościach – wypróbuj nasze smaczne ciasta i wyśmienite desery, o każdej porze dnia. U nas czekają na Ciebie obiad albo kolacja i niezapomniane chwile. Nasi goście uwielbiają nasz różnorodny bufet z dużym wyborem potraw. Nasze darmowe Wi-Fi to gwarancja, że zawsze możesz pozostać w kontakcie.


Nietolerancje pokarmowe lub specjalne diety

W naszej kuchni przygotowujemy również pyszne, wegetariańskie potrawy, po prostu musisz ich spróbować. Chcemy, aby jak najłatwiej było Ci dbać o zdrowie, nie rezygnując z jedzenia, i zwiększyć Twoją świadomość tego, jak pyszna może być zdrowa żywność.


Dla Twojej wygody dostępne mamy również jedzenie na wynos

Nawiasem mówiąc, można do nas dojechać również samochodem, mamy dla Ciebie darmowy parking. Możesz również przyprowadzić swoich czworonożnych pupili. Przyjdź w godzinach otwarcia - czekamy na Ciebie! Akceptujemy kartę Maestro, płatność zbliżeniową, Apple Pay, kartę VISA, kartę MasterCard i kartę debetową. Istnieje również możliwość płatności gotówką. Jeśli chciałbyś cieszyć się naszymi potrawami w domu, możesz zamówić je również na wynos. Czy chciałbyś zaserwować nasze przysmaki na prywatnej imprezie? Zamów nasz serwis cateringowy. Pracujemy codziennie z wyjątkiem niedziel.

Obiady Abonamentowe

O nas

Obiady Abonamentowe

Karty zgłoszeniowe należy złożyć na stołówce szkolnej lub mailowo, zapisy przyjmujemy od 1 września.

Karta do pobrania pod przyciskiem „Dowiedź się więcej” poniżej.

Kartę zgłoszeniową należy wydrukować i wypełnić z ręcznym podpisem, skan lub zdjęcie formularza odesłać na maila kaprys.sc@gmail.com

Obiady dostarczane będą od dnia następnego po wysłaniu zgłoszenia do godziny 18.00. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia odesłane zostanie mailowo.

Dotyczy:

-Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie ul. Muzyczna 10


-Szkoła im. Królowej Jadwigi al. J. Długosza8a

Uczniów klas 4 i wzwyż prosimy zapisywać mailowo.
Obiady będą dostarczane w pojemnikach termozgrzewalnych wyłącznie w postaci dużego obiadu


Dane dla osób płacących przelewem:
Kaprys s.c.
ul. Noskowskiego8/18
20-858 Lublin
numer rachunku 06 1140 2017 0000 4102 1023 9426
W tytule przelewu prosimy wpisać:
-imię i nazwisko (dla kogo wykupione zostały obiady)
-miesiąc za który są właśnie opłacane
-numer szkoły

Telefon 503-564-611 / 506-192- 216

Find Out More
Imprezy okolicznościowe

O nas

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy imprezy okolicznościowe, bankiety, chrzciny, komunie.Menu konsultujemy osobno dla każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na Panstwa propozycje. Zawsze służymy radą.

Przygotujemy dla Państwa dowolny zestaw cateringowy na kazdą imprezę i dowieziemy na terenie Lublina i okolic.

Nasze usługi

Bufet
Catering
Klimatyzacja
Ogródek
Parkowanie samodzielne
Na wynos
Bezpłatne Wi-Fi
Zwierzęta domowe dozwolone

opcje płatności

Gotówka
Płatność zbliżeniowa
Mastercard
VISA
Karta kredytowa
Apple Pay
Maestro

Godziny otwarcia

Zamknięte

Otwarta kuchnia 

Twitter_Logo_Blue